4.5/5 (97)
83
100
0
97
Szczegóły:
- Wydawca: Ridero
- ISBN: 9788381047739
- Autor: Magdalena El Ghamari
- Język: polski
- Premiera: 2017-06-26
- Kategoria: Naukowe i akademickie
Bezpieczeństwo Kulturowe w Islamskiej Republice Afganistanu
autor: Magdalena El Ghamari
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Bezpieczeństwo Kulturowe w Islamskiej Republice Afganistanu | Ebook | Opis
Bezpieczeństwo kulturowe jest czymś więcej niż prostą sumą bezpieczeństwa poszczególnych jednostek. Stanowi nową jakość. Wynika z tego prawidłowość dotycząca różnicy między bezpieczeństwem kulturowym, a społecznym. Obszar Islamskiej Republiki Afganistanu nabiera w tym kontekście nowego znaczenia. Operacje militarne prowadzone w odmiennym środowisku kulturowym wymagają solidnej i merytorycznej wiedzy o tym regionie.
Szczegóły ebooka Bezpieczeństwo Kulturowe w Islamskiej Republice Afganistanu:
98
strony
~2-4
godziny czytania
~24k
słów
Bezpieczeństwo Kulturowe w Islamskiej Republice Afganistanu - powiązane ebooki
Studium, które porusza ważne zagadnienie społeczne, jakim jest nawiązywanie, tworzenie i utrzymywanie przez młodych ludzi relacji partnerskich za pomocą internetu.
Książka jest przystępnym wprowadzeniem w problematykę filozofii czynu i sprawstwa, widzianą z perspektywy badań logicznych. Autor stawia w niej tezę, że to badania logiczne powinny być punktem wyjścia do analizy sprawstwa i pojęć pokrewnych. Następnie stosuje jeden z rachunków logicznych...
Filmy, które zostały opracowane w niniejszym podręczniku, mają różnorodne wartości językowo-realioznawcze. Zaproponowałyśmy filmy krótkometrażowe, które ze względu na swoją niewielką objętość nadają się do wykorzystania w całości podczas dowolnych zajęć. Zestaw oferowanych filmów ma pełnić jednak nie tylko funkcję urozmaicenia...
Zbiór wybranych felietonów napisanych w latach 2016 — 2017 na łamach „Gwiazdki Cieszyńskiej” oraz blogu „Swoją Drogą”. Teksty zawierają tematy, które poruszały w tym czasie wyobraźnię autora, w szczególności Śląsk Cieszyński.