4.5/5 (117)
22
100
0
117
Szczegóły:
- Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
- ISBN: 9788301183745
- Autor: Jacek Matulewski
- Język: polski
- Premiera:
- Kategoria: Inne
Wprowadzenie do potoku renderującego OpenGL
autor: Jacek Matulewski
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Wprowadzenie do potoku renderującego OpenGL | Ebook | Opis
Programowanie procesorów graficznych (GPU) staje się coraz popularniejsze. Dzieje się tak przede wszystkim z powodu dynamicznie rozwijającego się rynku gier i zapotrzebowania na deweloperów w tej dziedzinie, ale również z powodu dużych możliwości obliczeniowych dostarczanych przez te układy. Książka stanowi niezbędnik dla każdego, kto zamierza szybko odnaleźć się w nowoczesnej grafice trójwymiarowej.
Szczegóły ebooka Wprowadzenie do potoku renderującego OpenGL:
233
strony
~5-7
godzin czytania
~58k
słów
Wprowadzenie do potoku renderującego OpenGL - powiązane ebooki
Dzięki tej publikacji poznasz możliwości, jakie daje ustawodawca przedsiębiorcom w sytuacji braku zapłaty za sprzedawane towary lub usługi. Poznasz metody windykacji i formy jej przeprowadzania. Dowiesz się, kto ponosi koszty odzyskiwania należności.
Wyjątkowa publikacja elektroniczna będąca zbiorem 100 współczesnych polskich wierszy i dzieł sztuki o tematyce anielskiej i poświęcona postaci Anioła Stróża. Autorami tekstów i dzieł plastycznych są profesjonaliści, twórcy nie zawodowi oraz osoby niepełnosprawne. Wszyscy połączeni jedną ideą przedstawienia różnych wizerunków...
Enuma Elisz (Enûma Eliš) to babiloński epos napisany w języku akadyjskim, nazywany tak od pierwszych słów, które znaczą Kiedy na wysokości. Pierwotny tekst tego eposu pochodzi z XIV wieku p.n.e., zaś zachowana wersja pochodzi z II wieku p.n.e.. Był recytowany...
„Gdyby zastanowić się nad profilem recenzowanej książki, najtrafniejszym chyba określeniem byłaby kwalifikacja jej do ram kulturoznawstwa zaangażowanego, uwzględniającego ekonomiczno-kapitałowe uwarunkowania wpływające na jakoś partycypacji w kulturze zapośredniczonej medialnie”. (prof. Wojciech J. Burszta)