4.5/5 (97)
95
100
0
97
Szczegóły:
- Wydawca: Wiedza i Praktyka
- ISBN: 9788326942419
- Autor: Opracowanie zbiorowe
- Język: polski
- Premiera: 2017-09-15
- Kategoria: Prawo i podatki
Okres wypowiedzenia – jak liczyć bieg i połowę tego terminu
autor: Opracowanie zbiorowe
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Okres wypowiedzenia – jak liczyć bieg i połowę tego terminu | Ebook | Opis
E-book prezentuje najnowsze stanowisko Głównego Inspektoratu Pracy dotyczące liczenia biegu okresu wypwoiedzenia – zarówno dla celów ustalenia początku i końca okresu wypowiedzenia definitywnego, jak i przy ustalaniu połowy okresu wypowiedzenia zmieniajacego, do upływu którego pracownik może odmówić przyjęcia proponowanych mu warunków pracy i płacy.
Szczegóły ebooka Okres wypowiedzenia – jak liczyć bieg i połowę tego terminu:
126
strony
~3-5
godziny czytania
~31k
słów
Okres wypowiedzenia – jak liczyć bieg i połowę tego terminu - powiązane ebooki
Okazuje się, że właściwe przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji projektu unijnego to dość często zaniedbywany obowiązek. Sprawdź, jak prawidłowo postępować, aby nie narazić się na zarzuty instytucji kontrolnych oraz aby do wszystkich dokumentów mieć łatwy i szybki dostęp.
Publikacja rekomendowana jest dla: kierownictwa jfp, skarbników, księgowych, kadrowych oraz audytorów i koordynatorów kontroli zarządczej. W publikacji znajdują się odpowiedzi na 204 pytania, związane z: przydzielaniem i rozliczaniem dotacji budżetowych; podatkami, klasyfikacją budżetową, sprawozdawczością; organizacją systemu gospodarowania odpadami komunalnymi; samooceną...
Zmiany w zakresie odliczenia VAT weszły w życie 1 kwietnia 2014 r., a ostatnie 1 lipca 2015 r. Wciąż jednak sprawiają sporo kłopotów. Na tym nie koniec, kolejne wejdą w życie wraz z początkiem 2016 roku.
Praca poświęcona jest rozległej i złożonej naukowo problematyce z dziedziny psychologii sądowej dotyczącej teoretycznych, metodologicznych i warsztatowych zagadnień mieszczących się w szeroko pojętym obszarze stosowania prawa cywilnego. W ramach wypracowywanej w Polsce ogólnej koncepcji (teorii) psychologii sądowej opracowanie to ujmuje...