4.5/5 (87)
79
100
0
87
Szczegóły:
- Wydawca: Wiedza i Praktyka
- ISBN: 9788326945137
- Autor: Joanna Stecka
- Język: polski
- Premiera: 2016-01-20
- Kategoria: Prawo i podatki
Dodatkowe świadczenia na rzecz pracowników – wybrane przykłady
autor: Joanna Stecka
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Dodatkowe świadczenia na rzecz pracowników – wybrane przykłady | Ebook | Opis
Z ebooka ‚Dodatkowe świadczenia na rzecz pracowników – wybrane przykłady’ dowiesz się, czy koszt szczepień ochronnych jest podstawą wymiaru składek, czy ekwiwalent za pranie odzieży roboczej podlega składkom, czy ekwiwalent za bilety do pracy jest zwolniony ze składek.
Szczegóły ebooka Dodatkowe świadczenia na rzecz pracowników – wybrane przykłady:
242
strony
~6-8
godzin czytania
~60k
słów
Dodatkowe świadczenia na rzecz pracowników – wybrane przykłady - powiązane ebooki
Publikacja zawiera zbiór użytecznych informacji o zastosowaniu standardów kontroli zarządczej w przedszkolu. Służy praktycznymi wskazówkami dla dyrektorów ,jak stosować kontrolę zarządczą w praktyce. Wyjaśnia zarówno uwarunkowania prawne, jak i podaje przykłady i narzędzi możliwych do użycia w każdej placówce przedszkolnej.
Integracja regionalna ma współcześnie charakter globalny. W Polsce, poza integracją europejską, jest wszakże rozeznana w bardzo ograniczonym zakresie. Tom I monografii zmierza do uzupełnienia tej luki. Integrację regionalną sytuuje się tutaj w szerszym kontekście zjawisk regionalnych, a także w perspektywie...
Konflikt międzyludzki jest naturalnym zjawiskiem występującym w każdej organizacji. Z lektury niniejszej publikacji dowiesz się m.in. jaka jest jego istota, rodzaje, dynamika oraz konsekwencje.
Wolność gospodarcza stanowi zagadnienie interesujące z perspektywy filozoficznej, ekonomicznej i prawnej. Te trzy płaszczyzny przenikają się wzajemnie i na siebie oddziałują. Autor starał się przyjąć wszystkie te trzy perspektywy jako niezbędne dla opisu i oceny dorobku orzeczniczego Trybunału Konstytucyjnego, powstałego...