4.5/5 (97)
93
100
0
97
Szczegóły:
- Wydawca: Wydawnictwo Adam Marszałek
- ISBN: 9788377807682
- Autor: Joanna Marszałek-Kawa
- Język: polski
- Premiera: 2014-09-20
- Kategoria: Naukowe i akademickie
Ewolucja azjatyckiej polityki bezpieczeństwa
autor: Joanna Marszałek-Kawa
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Ewolucja azjatyckiej polityki bezpieczeństwa | Ebook | Opis
W zamierzeniu Redakcji przygotowana publikacja miała za cel uzupełnić istniejącą literaturę przedmiotu w zakresie polityki bezpieczeństwa wielu państw azjatyckich. Dzisiaj bowiem istotne jest, aby dostrzegając różnice wynikające m.in. z przyjęcia różnych strategii politycznych i militarnych, wielkości potencjałów produkcyjnych oraz obronnych, uwarunkowań regionalnych, analizować sytuację polityczną i gospodarczą Azji z uwzględnieniem, w większym niż dotychczas stopniu, właśnie czynnika militarnego.
Szczegóły ebooka Ewolucja azjatyckiej polityki bezpieczeństwa:
410
strony
~10-12
godzin czytania
~102k
słów
Ewolucja azjatyckiej polityki bezpieczeństwa - powiązane ebooki
Naprawdę myślisz, że gorzej już być nie może? Rok 2020. W przedwyborczych sondażach wysoko prowadzi urzędujący prezydent Adrian Dudek, za jego plecami czai się powracający z Brukseli Donek Zus. Tymczasem w prezydenckim wyścigu pojawia się nieoczekiwanie dwójka kandydatów, o których...
Rosnące znaczenie dochodów podatkowych jednostek samorządu terytorialnego, zwłaszcza w sytuacji gdy korzystają one z władztwa podatkowego, jest jednym z ważniejszych przejawów decentralizacji finansów publicznych – procesu, jaki zachodzi w wielu współczesnych państwach. Zasadniczym celem publikacji jest dostarczenie szerokiemu kręgowi odbiorców...
Piotr Żuk pokazuje zależność między codziennymi wyborami podejmowanymi przez jednostki a rzeczywistością społeczną. Zastanawia się także nad rolą kultury w życiu publicznym.
Zbiór artykułów, w których rozważana jest rola psychologii w kontekście kontaktu człowieka z mediami – głównie telewizją i internetem – oraz nowymi technologiami.