Szczegóły:
Głowa. Instrukcja użytkowania.
autor: Czesław Bielecki
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Głowa. Instrukcja użytkowania. | Ebook | Opis
„Pokazuję, jak najprościej organizować pracę własnego umysłu dla skutecznego działania. Słowem – jak programować samego siebie” – pisze Czesław Bielecki we wstępie oryginalnego poradnika, w którym uczy, jak połączyć dwie ważne funkcje naszego umysłu: myślenie i działanie. Oprócz krótkich, błyskotliwych, syntetycznych tekstów podsuwa Czytelnikowi konkretne ćwiczenia. I kanon lektur, od których również zależy nasze myślenie.
Głowa – jest dla każdego, komu zależy na fachowości, rzetelności i rzeczywistych, a nie jedynie pozornych efektach działania. Może dlatego tak chętnie czytana jest i przez studentów, i przez inteligentne kobiety, i przez mądrych pracodawców. Kojarzenie, Decyzje, Sukcesy i porażki, Skuteczność, Twórczość i organizacja – to zaledwie kilka wybranych tematów tej książki – wszystkie teorie potwierdzone zostały przez realne życie, praktykowane przez autora. Nowe wydanie Głowy poszerzone zostało o 10 rozdziałów, m.in. o współpracy, odpowiedzialności, intuicji, języku, standardach – i stanowi kompendium wiedzy o tym, jak myśleć, by skutecznie działać.
Książkę wzbogacają syntetyczne, dowcipne rysunki Janusza Kapusty.
Czesław Bielecki – architekt, pisarz, polityk. Autor książek: Wolność w obozie (jako Maciej Poleski), Mały konspirator (anonimowo, z Janem K. Kelusem i Urszulą Sikorską), Mały jawniak, Z celi do celi. Listy do żony, Gra w miasto, Plan akcji, Socland – Muzeum Komunizmu, Scenarzysta, Jest alternatywa. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.
Janusz Kapusta – światowej sławy grafik, ilustrator, malarz, scenograf teatralny. Odkrywca bryły K-dron. Od 1981 roku mieszka w Nowym Jorku. Autor książki Plus minus. Podręcznik do myślenia. Jego ilustracje publikowane są systematycznie m.in. w „New York Times”, „Washington Post”, „Wall Street Journal”, „Globe”, „Graphis”, „Print”, w „Rzeczpospolitej” i „Gazecie Wyborczej”.