
Szczegóły:
- Wydawca: Uniwersytetu Łódzkiego
- ISBN: 9788379693399
- Autor: Monika Kucner
- Język: polski
- Premiera: 2015-07-09
- Kategoria: Naukowe i akademickie
Literatura ziemi obiecanej . Twórczość niemieckojęzycznych łodzian w XIX i na początku XX wieku
autor: Monika Kucner
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Streszczenie ebooka:
Monografia Moniki Kucner poświęcona jest tematowi dla wielu fascynującemu, a dotychczas nigdy szerzej niebadanemu i nieopisanemu w publikacjach. Jest to cenna inicjatywa przybliżenia czytelnikowi polskiemu twórczości niemieckojęzycznych łodzian XIX i XX w., tym bardziej że Autorka nie traci z pola widzenia wielokulturowości miasta, uwzględniając także aspekty żydowskie i polskie.
Monika Kucner jest kompletną badaczką literatury; co dokumentują liczne publikacje z tego zakresu, nie dziwi więc, że ta książka jest dziełem szczególnym, nie tylko ze względu na wybór tematu, ale też na dobrze przemyślany sposób jego prezentacji, podparty warsztatem badawczym i umiejętnościami formułowania swoich przemyśleń na piśmie.
O ebooku:
Literatura ziemi obiecanej . Twórczość niemieckojęzycznych łodzian w XIX i na początku XX wieku - to ebook opublikowany przez Uniwersytetu Łódzkiego.
Numer ISBN tej publikacji to 9788379693399.
Premiera "Literatura ziemi obiecanej . Twórczość niemieckojęzycznych łodzian w XIX i na początku XX wieku" miała miejsce dnia 2015-07-09.
Autorem jest Monika Kucner. Oryginalnym językiem tej publikacji jest język polski.
Został on zakwalifikowany w kategorii: Naukowe i akademickie. Napopularniejsze rozszerzenia plików dla Literatura ziemi obiecanej . Twórczość niemieckojęzycznych łodzian w XIX i na początku XX wieku to MOBI, EPUB oraz PDF.
Aby przeczytać cały ebook Literatura ziemi obiecanej . Twórczość niemieckojęzycznych łodzian w XIX i na początku XX wieku musisz poświęcić ~8 -10 godzin. Na ebook składa się około 333 stron co w uśrednionym przeliczeniu daje około 83000 słów.