
Szczegóły:
- Wydawca: SAGA Egmont
- ISBN: 9788726128000
- Autor: Jarosław Górski
- Język: polski
- Premiera: 2019-09-23
- Kategoria: Dla dzieci i młodzieży
Strzała dla komendanta – Historia sprzed 100 lat
autor: Jarosław Górski
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Streszczenie ebooka:
Zastanawiasz się, jak wyglądało dzieciństwo Twoich rówieśników 100 lat temu? Poznaj historię dzieci z Lublina, które 11 listopada 1918 roku postanawiają wysłać list do Ignacego Daszyńskiego. W liście chcą przekazać swoją wizję tego, jak powinna wyglądać niepodległa Polska. Autorem książki jest felietonista i nauczyciel Jarosław Górski, a realistyczne ilustracje, pomagające wyobraźni przenieść się do epoki opisywanych wydarzeń, wykonała Paulina Dudek. ‚Strzała dla komendanta. Historia sprzed 100 lat’ należy do wyjątkowej serii ‚Czytam sobie z kotylionem’, która została wydana z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Bohaterami są postacie historyczne, które w ciągu ubiegłych 100 lat szczególnie zasłużyły się dla rozwoju naszego kraju. ‚Czytam sobie z kotylionem’ wyrasta z bestsellerowej serii ‚Czytam sobie’. Misją obu jest zachęcanie dzieci do samodzielnego czytania, a przez to do samodzielnego myślenia.
O ebooku:
Strzała dla komendanta – Historia sprzed 100 lat - to ebook opublikowany przez SAGA Egmont.
Numer ISBN tej publikacji to 9788726128000.
Premiera "Strzała dla komendanta – Historia sprzed 100 lat" miała miejsce dnia 2019-09-23.
Autorem jest Jarosław Górski. Oryginalnym językiem tej publikacji jest język polski.
Został on zakwalifikowany w kategorii: Dla dzieci i młodzieży. Napopularniejsze rozszerzenia plików dla Strzała dla komendanta – Historia sprzed 100 lat to MOBI, EPUB oraz PDF.
Aby przeczytać cały ebook Strzała dla komendanta – Historia sprzed 100 lat musisz poświęcić ~4 -6 godziny. Na ebook składa się około 184 stron co w uśrednionym przeliczeniu daje około 46000 słów.