Szczegóły:
Turystyka motocyklowa w Polsce. Charakterystyka zjawiska i konsumentów. Prognoza rozwoju
autor: Artur Biedroń
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Turystyka motocyklowa w Polsce. Charakterystyka zjawiska i konsumentów. Prognoza rozwoju | Ebook | Opis
Turystyka motocyklowa w Polsce jest stosunkowo młodym, lecz dynamicznie rozwijającym się zjawiskiem społeczno-gospodarczym. Jeszcze dekadę temu turyści motocyklowi stanowili niszę rynkową, która nie ulegała wpływom otoczenia makroekonomicznego. Popyt na usługi i produkty potrzebne do uprawiania turystyki motocyklowej był sztywny. Zbiegiem czasu, turystyka motocyklowa zyskuje coraz więcej zwolenników. Liczba uczestników tego sposobu spędzania czasu wolnego wyraźnie rośnie, a branża turystyki motocyklowej w Polsce zyskuje na znaczeniu. Staje się tak głównie ze względu na zauważalne zmiany dotyczące rosnącej liczby uprawiających ją turystów oraz wzrost liczby motocykli na polskich drogach. Ten szybko rosnący rynek nie doczekał się do tej pory opracowań naukowych, określających jego ramy, zasięg, znaczenie oraz perspektywy rozwoju. Nie był także przedmiotem badań nad zachowaniami konsumentów uprawiających turystykę motocyklową. Głównie z tego powodu autor podjął się niniejszego tematu, mając zamiar szczegółowego rozpoznania zjawiska, jakim jest turystyka motocyklowa w Polsce.
Autor żywi nadzieję, że niniejsza pozycja spotka się z uznaniem wielu środowisk związanych z turystyką oraz rynkiem motocykli. Szybki rozwój turystyki motocyklowej w Polsce, wzbudza coraz większe zainteresowanie kręgów naukowych. Dlatego niniejszą pozycję kieruje się do wykładowców i studentów kierunków związanych z turystyką i hotelarstwem w Polsce. Poruszona problematyka powinna także wzbudzić zainteresowanie osób zawodowo związanych z branżą turystyczną, jako źródło wiedzy o nowym, nierozpoznanym dotychczas zjawisku w Polsce, jakim jest turystyka motocyklowa. Autor liczy także na zainteresowanie poruszoną tematyką wśród uczestników szeroko pojętej branży motocyklowej w Polsce.
Przedstawione zagadnienia, wzbogacone empirią, mogą być także przydatne praktykom gospodarczym funkcjonującym w branży turystycznej i motocyklowej.