Książki (ebooki) online – co warto przeczytać w 2020 roku

Książki online przekonują czytelników głównie łatwą dostępnością i wygodą użytkowania. Najczęściej książki do pobrania towarzyszą nam podczas dalekich podróży, ale też chwil relaksu w domowym zaciszu. W 2020 zadebiutowało wiele dobrych książek, które potrafią trafić w każdy gust. Poznaj nasze top 5 książkowych premier tego roku i spędź swój wolny czas na czytaniu online.

Top 5 najlepszych książek 2020

Co warto przeczytać w 2020 roku? Jeśli właśnie zadajesz sobie to pytanie, to znak, że jesteś we właściwym miejscu. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje top 5 książek online, które warto przeczytać w tym roku. W rankingu znajdziesz najbardziej wyczekiwane premiery 2020 wraz z fragmentami książek do pobrania.

W głębi lasu – Harlan Coben

Nowy kryminał Harlana Cobena. Na jego podstawie powstał serial W głębi lasu na Netflixie. Opowiada o tragedii, która wydarzyła się na obozie młodzieżowym. Czworo nastolatków zostało zamordowanych w środku lasu. Tak brzmi oficjalna wersja wydarzeń, jednak znaleziono tylko dwa ciała.

Co się stało z pozostałą dwójką? Po wielu latach od zbrodni wspomnienia powracają, a nowe śledztwa prowadzą do zaskakujących odkryć. Na naszej stronie znajdziesz fragment W głębi lasu do pobrania. Przeczytaj i sprawdź, jak odnajdujesz się w mrocznym klimacie dzieł Cobena.

Dżinsy i koronki – Diana Palmer

Klasyczny romans dziewczyny z bogatego domu i kowboja z sąsiedztwa. Dobra książka online o miłości, do której trzeba dojrzeć i o którą trzeba walczyć mimo sprzeciwów rodziny. Diana Palmer słynie z typowych książek romantycznych, na swoim koncie ma już ponad 150 publikacji.

Do najbardziej znanych należą Po północy i Wrzesień pełen miłości. Autorka świetnie rozumie świat uczuć, więc fragment Dżinsy i Koronki do pobrania na naszej stronie, powinien tylko dodatkowo utwierdzić w decyzji, o przeczytaniu jej nowej powieści.

Ekstradycja – Remigiusz Mróz

Kolejna książka online z kryminalnego cyklu o Joannie Chyłce. Jedenasty tom opowieści z życia prawniczki, o której słyszał już każdy fan polskich kryminałów. Tym razem bohaterka daje o sobie znać za sprawą słów wypowiedzianych przez sprawcę zbrodni na Powiślu.

Jaki związek z kobietą ma tajemniczy Ukrainiec? Sprawdź co wydarzy się w jednej z najbardziej wyczekiwanych powieści kryminalnych 2020. Fragment Ekstradycji do pobrania znajdziesz na naszej stronie.

Gorące lato­ – Anna Szafrańska, Paulina Świst, Agata Suchocka, Alicja Sinicka, Anna Langner, Agnieszka Siepielska, Anna Wolf, J.B. Grajda, Marta W. Staniszewska, Agnieszka Lingas-Łoniewska

Książka do pobrania, która na pewno spodoba się fankom i fanom 50 twarzy Greya i 365 dni. Jest to zbiór opowiadań wielu słynnych autorek romansów i erotyków. Tytuł książki jest dwuznaczny. Historie mają miejsce w czasie gorącego lata, ale też same w sobie są gorące i namiętne.

Każdą z nich czyta się z zapartym tchem. To zdecydowanie dobra książka dla wszystkich romantycznych dusz. Fragment Gorącego lata do pobrania jest dostępny na naszej stronie.

Wyloguj swój mózg ­­­– Hansen Anders

Jako ostatnia w naszym krótkim rankingu dobrych książek 2020 znalazła się Wyloguj swój mózg szwedzkiego psychiatry, który od wielu lat bada wpływ nowych technologii na nasze mózgi. W książce znajdziemy cenne rady, na to jak efektywnie korzystać z aplikacji, aby nie miały negatywnego wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie.

Autor dostarcza nam potężnej dawki wiedzy na temat nowych technologii i ich odpowiedniego zastosowania. Fragment książki online możesz pobrać na naszej stronie.