4.5/5 (107)
97
100
0
107
Szczegóły:
- Wydawca: Wiedza i Praktyka
- ISBN: 9788326918568
- Autor: Robert Sierant
- Język: polski
- Premiera: 2013-08-16
- Kategoria: Ekonomia, biznes, finanse
Condohotel – jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić
autor: Robert Sierant
Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
Condohotel – jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić | Ebook | Opis
Condohotel to nazwa nowego w Polsce, a znanego od wielu lat na Zachodzie Europy i w USA, sposobu inwestowania w nieruchomości. System ten polega na zakupie na własność apartamentu w hotelu położonym w atrakcyjnej turystycznie miejscowości i zarządzanym przez wyspecjalizowaną firmę.Dowiedz się, jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić.
Szczegóły ebooka Condohotel – jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić:
9
strony
~0-2
godziny czytania
~2k
słów
Condohotel – jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić - powiązane ebooki
W postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane często zdarzają się omyłki w kosztorysach. Przy dużej liczbie formularzy do wypełnienia nietrudno o błąd.
'Proszę się nie bać. Tytułowe krasnale to nie jest zapowiedź infantylnej bajki dla dorosłych. To poważny opis procesu kreatywnego myślenia; zasad, w oparciu o które pracują twórcze zespoły; wskazówek, jak dokonywać zmian w organizacji i jak reaguje na nie człowiek....
Wzrost innowacyjności przedsiębiorstw, wobec ciągle niskiego poziomu innowacyjności Polski, stanowi jedno z kluczowych zadań polskiej polityki gospodarczej na najbliższe lata. Innowacyjność jest również przedmiotem zainteresowania samych przedsiębiorców, gdyż jest postrzegana jako główny czynnik decydujący o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstw. Celem niniejszej...
Od 1 lipca 2015 r. wprowadzono nowe formularze VAT-27 i VAT-28 oraz zmieniono dotychczasowe deklaracje VAT-7. Wynika to ze zmian w rozliczeniu VAT od dostaw towarów objętych odwrotnym obciążeniem oraz tzw. towarów wrażliwych.